• Nowy Rok Szkolny 2024/2025

• Dziś odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2024/2025 w Zespół Szkół im. prof. Franciszka Leji w Grodzisku Górnym. Dyrektor szkoły pan Roman Matuszek serdecznie powitał uczniów, szczególnie tych najmłodszych, grono pedagogiczne oraz rodziców. Po przekazaniu ważnych informacji, przedstawieniu wychowawców poszczególnych klas pan dyrektor złożył życzenia dla całej społeczności szkolnej. Następnie wszyscy uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami, którzy przekazali najważniejsze informacje na temat organizacji pracy w nowym roku szkolnym. Serdecznie dziękujemy Pani Wicedyrektor za wspaniałą dekorację, która przyciągała uwagę i zachwycała swoim pięknem.

Kochani Uczniowie życzymy Wam samych sukcesów, pozytywnej energii i niezapomnianych chwil w szkolnych ławkach!