• Rekrutacja uczniów do projektu

W związku z rozpoczęciem rekrutacji do projektu "Eins, zwei,drei, los!- nauka kodowania poprzez niemiecki"

serdecznie zapraszamy uczniów klas 6-7 do skladania dokumentów. Regulamin rekrutacji dostępny jest poniżej

• Puchar Tymbarku

W dniu 26 kwietnia br na stadionie LKS Grodziszczanka w Grodzisku Górnym kilkanaście drużyn wzięło udział w powiatowych eliminacjach turnieju w piłkę nożną" Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku".

Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny dziewcząt i chłopców w kategorii U-12 (klasy IV i V). Pomimo walki i zostawionego serca na boisku nie udało się awansować do finały wojewódzkiego turnieju.

Wiemy jednak, że to początek naszej drogi w tego rodzaju turniejach, a nasz wysiłek przyniesie jeszcze mnóstwo sukcesów.

mgr Dominik Czyrny

• Konkurs Ortograficzny Mistrz Ortografii 2024

• Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie ortograficznym Mistrz Ortografii 2024.

W kategorii uczniów klas 4 -6 miejsce zajęła Martyna Chmura z klasy szóstej, natomiast miejsce Luiza Brzyska z klasy czwartej.

Gratulujemy zwycięzcom tak wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów.

mgr Halina Majkut