• Certyfikaty Goethe Instytut

• Certyfikaty Goethe Instytut z języka niemieckiego

18 maja 2023r. pięciu uczniów z kl. VIII Oliwia Skitał –Abdul, Marcel Pytel, Arkadiusz Skiba, Mateusz Matuszek przystąpili do certyfikatu z języka niemieckiego Fit in Deutsch A1, natomiast Mateusz Bęben do certyfikatu Fit in Deutsch A2 .

Uczniowie pod okiem native speaker‘a wzięli udział w dwuetapowym egzaminie składającym się z części ustnej oraz pisemnej. Wszyscy uczniowie pomyślnie zdali egzamin, a certyfikaty otrzymają na zakończenie roku szkolnego.

Certyfikat Instytutu Goethego jest prestiżowym i uznawanym na całym świecie świadectwem znajomości języka niemieckiego. Uczniom dodaje pewności siebie i przekazuje ważną informację zwrotną o poziomie znajomości języka.

Przygotowanie do egzaminu kosztowało naszych uczniów wiele wysiłków i wyrzeczeń, ale myślę, że ich trud został wspaniale nagrodzony. Życzymy Wam kolejnych sukcesów w nauce języka niemieckiego, a pozostałych zachęcamy do spróbowania swoich sił w kolejnych latach.